Bēgļi sarīko plašas nekārtības Vācijā

6 komentāri

Bēgļu straumes masveidā šķērso Vidusjūru. Pagājušajā naktī Grieķijā ieradušies vairāk nekā 2500  patvēruma meklētāju, bet Itālijas krasta apsardze pārtvērusi vēl 3000 bēgļu, kuri nedrošās laivās centušies nokļūt Eiropā.

Tikmēr plašas nekārtības izcēlušās patvēruma meklētāju centrā Hamburgā. Aptuveni divi simti bēgļu iesaistījušies masu kautiņā, kurā nopietnus ievainojumus guvuši vismaz 10 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai savaldītu kautiņa dalībniekus, iesaistīti desmitiem policistu. Aculiecinieki stāsta, ka konflikts izcēlies par dušu izmantošanu.

Naidīgie grupējumi kautiņā likuši lietā dzelzs stieņus, mēbeles un akmeņus. Policija uz īsu laiku aizturējusi desmit cilvēkus.

Jau vēstīts, ka Vācijā pagājušajā mēnesī ieradies rekordliels skaits patvēruma meklētāju – teju 280 000.

6 komentāri

TOP komentāri

 • TArakans
  +5

  TArakans

  vini nnestradas bet dzivos uz valsts rekina un zags

  02.10.2015 17:56

 • sprīdis
  +4

  sprīdis

  tas ir tikai sākums.

  02.10.2015 09:59

 • sesks
  +3

  sesks

  Lai Merkele tagad savalda savus mīlulīšus!

  02.10.2015 16:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas