Bēgļi sarīko plašas nekārtības Igaunijā; ir cietušie

104 komentāri
Bēgļi sarīko plašas nekārtības Igaunijā; ir cietušie
FOTO: SCANPIX

Plašas nekārtības pagājušajā naktī izcēlušās patvēruma meklētāju centrā Igaunijā. Lai savaldītu satrakojušos migrantus, uz bēgļu mītni nosūtītas vairākas policijas ekipāžas.

Patvēruma meklētāju centrs atrodas nelielā apdzīvotā vietā Harku, netālu no Tallinas. Tiek ziņots, ka nekārtības izcēlušās pēc tam, kad patvēruma meklētāji sarīkojuši nelielu protesta akciju, kurā pieprasījuši labākus dzīves apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Igaunijas mediji vēsta, ka patvēruma meklētāji sūdzas par sliktu aprūpi, ēdināšanu.

Apkārtējie iedzīvotāji, kuru mājas atrodas patvēruma meklētāju centra tuvumā, stāsta, ka pagājušajā naktī esot bijuši dzirdami arī šāvieni.

Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka sadursmēs ar policiju ievainoti vairāki patvēruma meklētāji. Bēgļu centrā mitinās aptuveni 70 patvēruma meklētāju, vairums ir Vjetnamas, Afganistānas un Irākas valstspiederīgie.

Plašas bēgļu sarīkotas nekārtības iepriekš notikušas arī citviet Eiropā, tostarp Vācijā, Austrijā un Ungārijā.

Bēgļu pieplūdums Eiropā!

Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka Eiropas Savienības robežas šogad šķērsojuši jau 1,2 miljoni nelegālo imigrantu, kas ir četras reizes vairāk nekā visa pagājušā gada laikā.

104 komentāri

TOP komentāri

 • Ha ha
  +89

  Ha ha

  Kāpēc joprojām sabiedrība tiek maldināta, lietojot terminu "bēgļi"? Katram, ar saprātu apveltītam cilvēkam, taču sen ir skaidrs, ka tie nav nekādi bēgļi, bet gan nelikumīgi robežpārkāpēji, kuri tieši tā arī jākvalificē - kā noziedznieki.Ja cilvēks bez dokumentiem, nelegāli šķērsojot robežas, triecas cauri puspasaulei, ir pilnīgi skaidrs, ka tas nav godīgs cilvēks, bet apzināti krimināls elements, no kura arī turpmāk var sagaidīt tikai un vienīgi kriminālas darbības, kā to jau pierāda Eiropas un nu jau arī Igaunijas pieredze...

  11.11.2015 10:33

 • Ļena
  +61

  Ļena

  Kad beidzot tos mēslus sāks dzīt atpakaļ..? Tie taču nav cilvēki,bet lopi...

  11.11.2015 09:39

 • GV
  +57

  GV

  Principā, ja izdemolē, tad pēc tam būtu normāli, ja valsts nedotu ne centu postījumu likvidēšanā. Tas ir jādara pašiem un par saviem līdzekļiem. Valstij nav pienākums viņus uzturēt. Nav arī pienākums ielaist valstī un izdalīt vīzas.

  11.11.2015 11:26

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas