Bēgļi nedēļām ilgi spiesti gulēt uz ielas – LNT sāk reportāžu sēriju no Berlīnes

4 komentāri

Parīzes teroraktu saistīšana ar Sīrijas bēgļu plūsmu uz Eiropu likusi arvien vairāk satraukties par iekšējo drošību.
Sīrijas, Irākas un Afganistānas bēgļu populārākais galamērķis vēl aizvien ir Vācija. LNT Ziņas jau šovakar sāks reportāžu sēriju no Berlīnes, kurā katru dienu ierodas līdz pat 700 jauniem patvēruma meklētājiem.

”Tās ir divas dažādas pasaules, ko mēs redzam interneta vidē un, ko mums rāda ārzemju ziņu aģentūras, kur tiešām iztrūkst skaidrojošā konteksta. Līdz šim esam domājuši, ka tā ir milzīga invāzija, ļaunums tuvojas, bet uz vietas, kad ieklausās ģimeņu stāstos – attieksme mainās,” atzīst LNT Ziņu reportieris Uldis Āboliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uldis arī norādīja, ka patvēruma meklētāji Vācijā spiesti uz ielas pavadīt nedēļām ilgi, lai sagaidītu savu kārtu uz reģistrāciju.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Aivars Ozolins
  +3

  Aivars Ozolins

  Ko ta viņi domāja,viņus sagaidīs ar atplēstām rokām!

  23.11.2015 17:09

 • Andronkols
  +2

  Andronkols

  Nu nerodas kaut kā ne žēlums, ne līdzjūtība. Mella sērga... Kāds nopelna... A kaki jāizšrubē mums... Va ta tiešām lētāk nav visus līferēt apakaļ?

  23.11.2015 17:23

 • Silva Urstiņa -Grīnhāgena
  +1

  Silva Urstiņa -Grīnhāgena

  Skatot video ,,,,ar elkoņiem ,pa priekšu ,laužās jauni -vīrieši .Var redzēt ,cik svarīgi pa priekšu ,palaist sievietes ar maziem bērniem !

  23.11.2015 22:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas