Baltkrievijā slēpj ekonomiskās problēmas; bloķēti interneta veikali un ziņu mājas lapas

0 komentāri

Baltkrievija ir bloķējusi interneta veikalus un ziņu mājas lapas – mēģinot apturēt iedzīvotāju paniku par pašmāju valūtas devalvēšanos.

Krievijas rubļa lejupslīde Baltkrievijas valdībai ir likusi pieņemt vairākus dramatiskus pasākumus. Veikaliem ir aizliegts paaugstināt cenas, ir slēgti daudzi interneta veikali, bet valūtas maiņas punktos līdz februārim Baltkrievijas banka ir noteikusi 30% nodokli ārvalstu valūtas pirkšanas darījumiem.

Daudzi valūtas maiņas punkti Baltkrievijā ir slēgti, bet tajos, kas ir vaļā, ASV dolāri, eiro un Krievijas rubļi nav pieejami. Informācijas aģentūra Belapan, kam pieder vairākas valstī populāras neatkarīgās interneta mājas lapas, informē, ka tikusi bloķēta bez jebkāda brīdinājuma.

Un tas esot ļoti skaidrs vēstījums, ka Baltkrievijas valdība nevēlas, lai iedzīvotāji zina par pašmāju ekonomiskajām problēmām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas