Baltkrievija bloķē interneta veikalus

0 komentāri

Baltkrievija ir bloķējusi interneta veikalus un ziņu portālu mājas lapas, reaģējot uz iedzīvotāju pastiprināto atbrīvošanos no Baltkrievijas rubļiem.

Baltkrievijas ziņu aģentūra BelaPAN šodien paziņoja, ka bez brīdinājuma bloķēti divi tās paspārnē esošie mediji.

Aģentūra norāda, ka pieņemt lēmumu bloķēt IP adreses var tikai varas iestādes, jo Baltkrievijā monopols uz IP adrešu nodrošināšanu ir valdībai. Tiek ziņots, ka šodien bloķētas arī citas Baltkrievijā bāzētas interneta mājas lapas.

Bloķēšana sākusies piektdien, kad Baltkrievijas valdība paziņoja, ka ārzemju valūtu iepirkšanai tiek noteikts 30% nodoklis, bet eksportētājiem pusi no ienākumiem ir jākonvertē Baltkrievijas rubļos. Valdība ir izsludinājusi moratoriju patēriņa preču cenām, kā arī lika vietējiem ražotājiem palielināt piegādes un nepaaugstināt cenas.

Baltkrievijas rublis kopš gada sākuma ir zaudējis apmēram pusi savas vērtības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas