Baltkrievi tiešā nozīmē paklausa prezidenta Lukašenko ieteikumam ”izģērbties un strādāt”

0 komentāri

Prezidenta – bieži par pēdējo Eiropas diktatoru dēvētā – Aleksandra Lukašenko pavēles Baltkrievijas iedzīvotāji, izrādās, uztver un izpilda burtiski. Varbūt pat pārāk. Tā par kuriozu pārtapusi viena no Lukašenko uzrunām.

Aleksandrs Lukašenko, Baltkrievijas prezidents

Inovācijas, IT tehnoloģijas, privatizācijas un tā tālāk – tas viss ir saprotams. To jau esam apguvuši. Bet viss mūsu dzīvē ir vienkāršs. Jāizģērbjas un jāstrādā!

Ar to prezidents bija gribējis motivēt baltkrievus ķerties pie darba, jo valsts slīgst dziļā ekonomiskā krīzē, ko veicinājis rubļa kritums un bezdarba pieaugums.

Taču iedzīvotāji prezidenta norādes uztvēruši ar humoru un ar savu kailumu darbavietā labprāt padalās sociālajos tīklos. Nav gan droši zināms, vai tas palīdzēs Baltkrievijai izķepuroties no ekonomiskajām grūtībām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas