Balso par Skotijas izstāšanos no Apvienotās Karalistes

0 komentāri

Šodien, 27.augustā,  sākusies balsošana pa pastu referendumam par Skotijas izstāšanos no Apvienotās Karalistes. Pati balsošana notiks 18. septembrī.

Mēģinot pārliecināt vēlētājus par labu neatkarības atbalstītāju un pretinieku kampaņai – vakar, 26.augustā notika pēdējās pirms referenduma televīzijas debates.

Sabiedriskās domas pētījumu dati liecina, ka skaidru uzvaru guva  neatkarības piekritēju nometnes līderis Alekss Salmonds. Viņš sakāva savu sāncensi Elisteru Dārlingu, kurš vada kampaņu par Skotijas palikšanu Lielbritānijas sastāvā.

Tomēr eksperti šaubās, vai ar šo uzvaru būs pietiekami, lai mainītu  līdz šim aptaujās pastāvējušo  neatkarības pretinieku pārsvaru  pār Skotijas neatkarības atbalstītājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas