Balkānu maršruta slēgšanas sekas: Grieķijas un Maķedonijas pierobežā iesprostoti tūkstošiem bēgļu

0 komentāri

Lēmums par Balkānu maršruta slēgšanu tiek strikti ievērots un kopš pēdējo dienu laikā Maķedonijā no Grieķijas neviens bēglis nav ieceļojis, par to paziņojušas amatopersonas. Tikmēr joprojām nav skaidrs, kas notiks ar tiem tūkstošiem bēgļu, kas nu iestrēguši pierobežā. Doties atpakaļ viņi nevēlas, un daudzi ir apņēmības pilni gaidīt līdz tomēr tiks ielaisti.

Balkānu maršruts pilnībā ir slēgts no trešdienas, kad Slovēnijas, Horvātijas un Serbijas piemēram sekoja arī Maķedonija. Tomēr visās šajās valstīs atrodas tūkstošiem bēgļu, kas bija cerējuši nokļūt tālāk Eiropā un nu ir iesprostoti. Pāri robežām viņi laisti netiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Horvātijas iekšlietu ministrs pavēstījis, ka sāktas sarunas par aptuveni pustūkstoša migrantu nosūtīšanu atpakaļ uz Grieķiju, tomēr paši bēgļi atpakaļ doties nevēlas. Visvairāk patvēruma meklētāju šobrīd atrodas pie Grieķijas un Maķedonijas robežas – kopumā 14 000.

Foto

Sagaidāms, ka lielāka skaidrība par to, kas notiks ar Balkānu maršrutā iestrēgušajiem bēgļiem varētu būt nākamnedēļ, kad Eiropas Savienības valstu iekšlietu ministri Briselē apspriedīs migrantu krīzes attīstību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas