Bailēs no Ebolas vīrusa DĀR slēdz robežu noteiktu valstu pilsoņiem

0 komentāri

Saistībā ar nāvējošā Ebolas vīrusa straujo izplatīšanos Dienvidāfrikas republika (DĀR) aizliegusi savu robežu šķērsot iedzīvotājiem no vīrusa visvairāk skartajām Rietumāfrikas valstīm – Sjerraleones, Libērijas un Gvinejas.

Dienvidāfrikas republikā līdz veselības ekspertu turpmākajiem norādījumiem no vīrusa skartajām valstīm drīkstēs iebraukt tikai Dienvidāfrikas pilsoņi, taču arī viņi pakļauti stingrai kontrolei uz robežas. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad pēdējo divu nedēļu laikā diviem iebraucējiem Dienvidāfrikā novērotas Ebolas vīrusa pazīmes.

Par robežu slēgšanu ar Gvineju paziņojušas arī Senegālas, tostarp aizliegti arī lidmašīnu lidojumi no valstīm, kurās konstatēti slimības uzliesmojumi.

Šogad sākusies Ebolas vīrusa epidēmija jau paņēmusi vairāk nekā 1200 cilvēku dzīvības.

SKATIES jau ziņoja, ka aizdomās par inficēšanos ar Ebolas vīrusu divās kaimiņvalstīs – Austrijā un Vācijā – slimnīcu karantīnās ievietoti trīs cilvēki. Austrijā slimnīcā ievietoti divi vīrieši, kuri pagājušajā nedēļā ieradās no Nigērijas, bet Vācijā, iespējams, ar nāvējošo vīrusu inficēta ir kāda 30 gadus veca sieviete, kura ilgstoši uzturējusies Nigērijā un pēkšņi noģībusi birojā Berlīnē.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas