Avarējusī Krievijas lidmašīna bija lieliskā tehniskā stāvoklī, ziņo aviokompānija

0 komentāri

Krievijas aviokompānijas Kogalimavia lidmašīnas katastrofu debesīs virs Ēģiptes Sīnāja pussalas varēja izraisīt tikai mehāniska iedarbība gaisā, par to paziņojis aviokompānijas ģenerāldirektora vietnieks Viktors Jungs.

“Lidmašīna atradās nevadāmā lidojumā, tā krita, nevis lidoja,” sacīja Jungs. “Acīmredzams, ka tobrīd tā bija dabūjusi būtiskus konstrukcijas bojājumus, kas neļāva turpināt lidojumu.”

Aviokompānija arī informē, ka avarējusī lidmašīna bija lieliskā tehniskā stāvoklī.

Jau vēstīts, ka atbildību par notikušo uzņēmās teroristu grupējums Islāma valsts, taču Ēģiptes un Krievijas amatpersonas teroristu paziņojumu vērtē skeptiski, norādot, ka kaujiniekiem šajā apgabalā nav tādu ieroču, ar kuriem varētu notriekt lidmašīnu.

Nelaime notika sestdien Sīnāja pussalā Ēģiptē, kad, avarējot Krievijas pasažieru lidmašīnai, dzīvību zaudēja 224 cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas