Avarējušās lidmašīnas “melnā kaste” ir bojāta; nav skaidrs, kas izraisīja katastrofu

0 komentāri

Izmeklētāji paziņojuši, ka vakar avarējusī Germanwings lidmašīna pirms ietriekšanās Alpu kalnu grēdā trauksmes signālu nav raidījusi. Līdz šim atrasta tikai viena no gaisa kuģa “melnajām kastēm”, tomēr trieciena rezultātā tā ir stipri bojāta.

Germanwings vadība tikmēr kārtējo reizi paziņojusi, ka avarējušais gaisa kuģis bijis perfektā tehniskajā stāvoklī.

Glābēji šodien turpina apsekot vakar avarējušas Germanwings pasažieru lidmašīnas avārijas vietu. Pēc ietriekšanās klintīs no Airbus Airbus 320 pāri palikuši vien 12 lielāki atlūzu gabali.

Pārējie fragmenti ir izkaisīti 10 hektāru lielā teritorijā. Pēc ekspertu teiktā, tas norāda uz to, ka lidaparāts nav uzsprādzis gaisā, bet lielā ātrumā ietriecies kalna nogāzē. Līdz šim ir atrasta viena lidaparāta “melnā kaste”.

“Melnā kaste” ir nodota Francijas gaisa negadījumu izmeklēšanas aģentūrai Parīzē. Tā tiek pētīta, un pirmie pilotu sarunu ierakstu analīzes rezultāti, iespējams, būs zināmi jau šodien.

Katastrofas vietā otrdien atrastas 12 lielas atlūzas, bet fragmenti izmētāti aptuveni desmit hektārus lielā teritorijā. Pēc ekspertu teiktā, tas norāda uz to, ka lidmašīna nav uzsprāgusi gaisā, bet lielā ātrumā ietriekusies kalna nogāzē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas