Austrumukrainā nogalināts viens no kaujinieku bandu vadoņiem

0 komentāri

Ukrainas austrumos nogalināts viens no Krievijas atbalstīto kaujinieku bandu vadoņiem Aleksejs Mozgovojs.

Mozgovoja automašīnai netālu no Alčevskas, Luhanskas rajonā, uzbrukts no slēpņa. Transportlīdzeklis uzspridzināts un apšaudīts ar ložmetēju. Tiek ziņots, ka Mozgovojs šajā rajonā jau bija piedzīvojis uzrukumu un šoreiz tas viņam bija letāls. Uzbrucēji tik pamatīgi apšaudījuši auto, kurā atradies Mozgovojs, ka bojā gājušie līķi esot ļoti sakropļoti.

Uzbrukumā dzīvību zaudējuši vēl seši cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas