Austrijas “zaļie” sāk marihuānas legalizācijas kampaņu

0 komentāri

Austrijas Zaļās partijas jauniešu spārns sācis tūri pa Austriju, lai gūtu atbalstu marihuānas legalizēšanai. Šobrīd Austrijā marihuāna ir aizliegta, un kampaņas mērķis ir izglītot cilvēkus par marihuānas labajām īpašībām un panākt šīs vielas kontrolētu tirdzniecību, teikts jauniešu organizācijas paziņojumā presei.

Kampaņa ilgs trīs nedēļas, un tās laikā dalībnieki ar lielu marihuānas cigaretes imitāciju apceļos visu Austriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ir pienācis laiks pārliecināt vecākus, vecvecākus un draugus, ka legalizācija ir saprātīga,” norāda jauniešu organizācijas preses pārstāve.

Kā pozitīvi piemēri tiek minētas ASV Vašingtonas, Kolorado pavalstis, kā arī Urugvaja, kur marihuānas legalizācija, kā apgalvo jaunieši, jau devusi augļus.

“Zaļo” jaunatnes organizācija uzskata, ka marihuāna būtu jātirgo licenzētās un uzraudzītās tirdzniecības vietās, kā arī pilnībā jāaizliedz jebkādu narkotiku reklamēšana, tostarp arī alkohola reklāmas.

Jaunieši arī aicina uzlabot izglītību narkotiku jomā. “Sludināt atturību ir nelietderīgi. Risinājums ir izglītoti un pilntiesīgi cilvēki,” norāda preses pārstāve.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas