Austrijas policija atbrīvojusi 25 afgāņu bēgļus, kas atradušies aizmetinātā mikroautobusā

0 komentāri

Austrijas policija atbrīvojusi 25 afgāņu bēgļus, kas atradušies mikroautobusā, kam bijušas aizmetinātas durvis. Autovadītājs, kāds Rumānijas pilsonis, ticis arestēts.

Policija informē, ka mikroautobuss apturēts Vīnē, virzienā uz Austrijas galvaspilsētas centru. Autovadītājs meties bēgt, taču aizturēts. Atverot aizmetinātās durvis, kļuva skaidrs, ka vēl pāris stundas šajā mikroautobusā tur esošajiem cilvēkiem būtu beigušās traģiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bēgļu krīzei vēršoties plašumā, Vācijas ārlietu ministrs Franks Valters Šteinmeiers aicinājis Eiropas Savienības dalībvalstis beigt meklēt vainīgos, bet censties rast kopīgu risinājumu šai problēmai gaidāmajā sanāksmē Luksemburgā.

Tikmēr šodien Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas centrālajā dzelzceļa stacijā migranti sarīkoja skaļu protesta akciju, pieprasot atļauju doties uz Vāciju. Policija liegusi iekāpt vilcienos aptuveni 2000 nelikumīgo ieceļotāju.

Aptuveni 600 vīrieši, sievietes un bērni, lielākoties no Sīrijas, Irākas un Afganistānas, gaida ārpusē pie stacijas, bet vēl aptuveni 1200 atrodas tā dēvētajā tranzīta zonā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas