Austrijas kalnos notikušas neparastās sniega volejbola sacensības

0 komentāri

Neparastas sacensības notikušas Austrijā – tur spēlēts sniega volejbols. Labākie spēlētāji tikās fināla izspēlē Arlbergā, augstkalnu reģionā Austrijas rietumos.

Pludmales volejbola mazāk zināmā, aukstākā brāļa – sniega volejbola – šā gada sešu tūru izcīņa noslēdzās pirms dažām dienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviešu konkurencē neparastajās sacensībās uzvarēja poļu duets Martina Vardaka un Džoanna Viatra, bet amerikāniete Rakela Olinka izcīnīja pietiekami daudz punktu, lai uzvarētu individuālajā sērijā. Vīru konkurencē tiesneši par labākajiem atzina austriešus. Tradīcija nosaka, ka uzvarētāji tiek kronēti par sniega karaļiem.

Pērn šajās sacensībās piedalījās arī Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs – viņi vienā posmā pat plūca arī uzvaras laurus.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas