Austrālijā pēc sešiem gadiem atrod nomaldījušos aitu; visus pārsteidza tas, ko viņi ieraudzīja

0 komentāri

Austrālijā laimīgi atradusies kāda aita, kas bija saimniekiem nomaldījusies sešus gadus. Atrastais dzīvnieks bija tā noaudzis, ka no viņas nocirpa 42 kilogramus vērtīgās merīno vilnas!

Dzīvnieks tika atrasts dažu kilometru attālumā no tuvējās aitu fermas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas ir gana neticams stāsts! Tas, ka aitiņa visus šos gadus dzīvoja brīvē, un neviens necēla par šo dzīvnieku trauksmi,” stāsta Īans Elkins (Ian Elkins), aitas cirpējs.

Skaties foto!


Aitiņa tika cirpta ļoti rūpīgi. Dzīvnieks bija tik ļoti noaudzis, ka cirpšana nedevās viegli, un vilnu nācās cirpt kārtu pa kārtai, lai izvairītos no iegriezumiem. Turklāt šķiet, ka aitiņa tika no vilnas atbrīvota pirmo reizi dzīvē.

Iespaidīgie 42 kilogrami vilnas, kas tika nocirpti, iezīmē jaunu rekordu. Līdz šim raženākā vilna, kas arī tika audzēta sešus gadus līdz tika nocirpta, bija 27 kilogramus smaga.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas