Austrālijā likvidēs divus miljonus klaiņojošu kaķu

0 komentāri

Austrālijas varasiestādes pieteikušas karu klaiņojošajiem kaķiem. Līdz 2020. gadam iecerēts likvidēt divus miljonus šo klaiņojošo dzīvnieku.

Šādu lēmumu Austrālijas Vides ministrija pieņēma, jo kaķi apdraud atsevišķas dzīvnieku sugas, kas jau tagad uz iznīkšanas robežas, piemēram, žurkķengurus, arī tādus zvērus kā trušbandikutus un vēl vairāk nekā 20 sugu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķus Austrālijā no Eiropas ieveda vien pirms 200 gadiem. Kopš tā laika dzīvnieki pārņēmuši visu valsti. Šobrīd valstī dzīvojot ap 20 miljoniem klaiņojošu kaķu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas