Austrālietis +37 grādu karstumā izdzīvojis sešas dienas bez ūdens

0 komentāri

Kāds 62 gadus vecs vīrietis, kurš bija pazudis karstajā un sausajā Austrālijas reģionā, izdzīvojis bez ūdens sešas dienas. Tas viņam izdevies, jo viņš esot ēdis skudras, ziņo Austrālijas policija.

Vīrieti policija atrada 15 kilometrus no vietas, kur viņš bija pazudis. Mediķi uzreiz pēc viņa atrašanas pazudušajam injicēja šķidrumu, kas vīrietim palīdzēja atgūties.

Gaisa temperatūra dienās, kad vīrietis bija pazudis, pakāpās līdz +37 grādu pēc Celsija atzīmei.

Foto:

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas