Atsāk meklēt pazudušo Malaizijas lidmašīnu

0 komentāri

Indijas okeānā vairāk nekā pusgadu pēc Malaizijas aviokompānijas “Malaysia Airlines” lidmašīnas pazušanas atsākta tās meklēšana.

Meklēšanā iesaistīti trīs kuģi, un tiek prognozēts, ka tā ilgs aptuveni gadu.

Pirmais kuģis jau ieradies meklējumu zonā, kas atrodas apmēram 1800 kilometru attālumā uz rietumiem no Austrālijas. Vēl divi kuģi meklēšanas darbiem pievienosies šomēnes.

Tiek uzskatīts, ka “Boeing 777” 8. martā novirzījās no kursa un iegāzās Indijas okeāna dienvidos, tomēr līdz šim nav atrastas nekādas pazīmes par lidmašīnas vraku. Meklēšanas darbi četrus mēnešus bija apturēti, lai meklēšanas komandas varētu Indijas okeāna dzelmi iezīmēt meklējumu zonās. Izmeklētāji analizēja lidmašīnas un satelītu saziņu, lai sašaurinātu meklējumu zonu līdz 60 tūkstošiem kvadrātkilometru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas