Atrod AirAsia lidmašīnas balss ierakstus

0 komentāri

Nirēji atraduši pagājušajā mēnesī avarējušās lidsabiedrības AirAsia lidmašīnas otru melno kasti, kurā meklējami balss ieraksti no pēdējiem brīžiem pirms avārijas.

Mediju viedoklis par to, vai balss ieraksti tiešām jau ir izcelti, gan dalās. Proti, meklēšanas un glābšanas aģentūras vadītājs vēl nav oficiāli apstiprinājis, ka balss ieraksti jau būtu izcelti, taču citi mediji atsaucas uz citām amatpersonām, sakot, ka kaste jau atrodas lidmašīnā, kas ir ceļā uz Džakartu, kur to analizēs aviācijas eksperti.

Dienu iepriekš krastā tika izcelta pirmā melnā kaste, jeb lidojuma datu reģistrācijas iekārta. Abu iekārtu atrašana bija pasludināta par prioritāti, jo šajās iekārtās atrodamie dati izmeklētājiem palīdzēs rekonstruēt notikumu gaitu pirms lidmašīnas avārijas.

Lidmašīna avarēja 28. decembrī. Dzīvību zaudēja visi 162 cilvēki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas