Atrastas vairākas avarējušās AirAsia lidmašīnas atlūzas

0 komentāri

Indonēzijas amatpersonas atklājušas, ka avarējušās AirAsia lidmašīnas meklēšanas darbos iesaistītajai tehnikai okeāna dzīlēs izdevies atrast jau četrus lielus objektus, kas varētu piederēt avarējušai lidmašīnai. 

Amatpersonas gan atklāj, ka šobrīd šo informāciju oficiāli nevar apstiprināt, jo meklēšana operāciju apgrūtina viļņi un spēcīgā straume.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākotnējā izmeklēšanas informācija liecina, ka lidmašīna okeānā iekritusi vesela, un lielākā daļa pasažieru mirstīgās atliekas atrodas iesprostotas lidmašīnā.

Amatpersonas pauž cerības, ka visu pasažieru mirstīgās atliekas un lidmašīnas atlūzas izdosies atrast nedēļas laikā.

Līdz šim atrasta 30 cilvēku mirstīgās atliekas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas