Atklātas detaļas par Ņemcova ziņojumu, kuru viņš grasījās publicēt

0 komentāri

Atklātas detaļas par nogalinātā Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova ziņojumu, kuru viņš nepaspēja publiskot.

Ņemcova līdzgaitniece Olga Šorina raidsabiedrībai Reuters atklājusi, ka dienu pirms viņš tika nogalināts, abi esot apsprieduši ziņojumu, ko viņš gatavoja par Krievijas valsts karavīru dalību Ukrainas kaujās. Aizdomās par to, ka viņa biroju noklausās, Ņemcovs paņēmis rokā pildspalvu un uz lapas sācis pierakstīt faktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar Šorinas sacīto Ņemcovu uzrunājuši vairāki desantnieki no Ivanovas. Viņi atklājuši daudzus faktus, par kuriem paši publiski runāt baidoties.

Medijiem nav izdevies gūt neatkarīgu apstiprinājumu par vēstulē teikto, taču uzskatāms, ka tā bija pēdējā Ņemcova zīmīte pirms viņa nāves.

Ziņojumu publicēt bija paredzēts miljons kopiju lielā tirāžā.

Nav zināms, kas ar šo ziņojumu noticis. Pastāv bažas, ka kratīšanā Ņemcova dzīvoklī visu dokumentus paņēmuši izmeklētāji.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas