Atēnās notikusi pirmā protesta akcija pret jauno prezidentu

0 komentāri

Grieķijas galvaspilsētā Atēnās notikusi pirmā protesta akcija pret taupības pasākumiem kopš jaunās valdības stāšanās amatā. Piektdien Vācijas parlaments balsos par Grieķijas aizdevuma pagarināšanu.

Aptuveni 450 protestētāji vakar pulcējās Atēnu ielās, lai paustu savu nosodījumu jaunajam prezidentam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Panāktā kompromisa vienošanās, kuru šodien plānots apstiprināt Berlīnē, ir radījusi šķelšanos arī Grieķijas vēlēšanās uzvarējušās partijas rindās.

Ja to ratificēs, Grieķijai apmaiņā pret reformām aizdevumu pagarinās par četriem mēnešiem. Daudzi apsūdz premjeru, ka viņš ir pārkāpis pirms vēlēšanām dotos solījumu apturēt taupības politiku.

Grieķijā ievēlēts proeiropeisks prezidents Prokops Pavlopuls

Februāra vidū Grieķijā noslēdzās prezidenta vēlēšanas. Ar ievērojamu balsu pārsvaru par jauno Grieķijas prezidentu ievēlēts proeiropeiski noskaņotais bijušais iekšlietu ministrs Prokops Pavlopuls.

Par viņu nobalsoja 233 no kopumā 300 parlamenta deputātiem.64 gadus vecais parlamenta deputāts no 2004. līdz 2009. gadam bija iekšlietu ministrs. P. Pavlopuls augstajā amatā nomainīs 85 gadus veco Karoli Papuliju, kurš prezidenta amatā bija 10 gadus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas