ASV un Eiropas lidsabiedrības pārtraukušas lidojumus uz Izraēlu

0 komentāri

ASV, Kanādas un Eiropas lielākās lidsabiedrības otrdien uz vismaz 24 stundām atcēlušas lidojumus uz Izraēlu, Gazas konflikta dēļ pastāvot bažām par lidojumu drošību.

ASV Federālā Aviācijas administrācija uz 24 stundām aizliedza Savienoto Valstu lidsabiedrību lidojumus uz Telavivu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lidojumi aizliegti, jo divu kilometru attālumā no Telavivas Ben Guriona lidostas trāpījusi raķete, paskaidroja administrācija.

ASV lidsabiedrības “Delta”, “United” un “US Airways” apstiprināja, ka atceļ visus lidojumus.

Savukārt Vācijas lidsabiedrība “Lufthansa” otrdien paziņoja, ka tā lidojumus uz Telavivu atceļ uz 36 stundām, saistībā ar Gazas konfliktu pastāvot bažām par drošību.

Vācijas lidsabiedrība norādīja, ka šis solis tiek sperts, “pasažieru un apkalpes drošības dēļ”, Izraēlas Ben Guriona lidostā pastāvot “nestabilai situācijai”.

“Lufthansa” lēmums attiecas arī uz uzņēmuma apakšstruktūrām – lidsabiedrībām “Austrian Airlines”, “Germanwings” un “Swiss”

Lidojumus atcēlusi arī Francijas lidsabiedrība “Air France”, Nīderlandes KLM un Kanādas “Air Canada”.

Savukārt Lielbritānijas lidsabiedrība “British Airways” un tās konkurents zemo cenu lidsabiedrība “EasyJet” apliecināja, ka lidojumus turpinās.

Izraēla norādījusi, ka nav nekāda pamata atcelt lidojumus. Arī Izraēlas nacionālā lidsabiedrība “El Al” paziņojumā apliecināja, ka tā turpina “lidojumus no Izraēlas un uz to”.

Lēmumi par lidojumu pārtraukšanu pieņemti laikā, kad attiecībā uz lidojumiem virs konflikta zonām, kā arī uz šīm zonām tiek noteiktas pastiprinātas drošības prasības.

Ceturtdien Austrumukrainā virs Maskavas atbalstīto krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības “Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.

Lidmašīnu notriekusi raķete, kuru no zenītraķešu iekārtas “Buk” izšāvušas krievu algotņu bandas sadarbībā ar Krievijas armiju, uzskata Ukrainas varasiestādes.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas