ASV turpinās protesti saistībā ar policijas vardarbību pret melnādainajiem

0 komentāri

Simtiem protestētāju naktī uz pirmdienu izgāja ielās  Sanfrancisko piepilsētās Bērklijā un Oklendā, kur agresīvāk noskaņotie demonstranti demolēja un aplaupīja veikalus kā arī agresīvi iesaistījās sadursmēs ar policiju.

Nekārtības Bērklijā turpinās kopš sestdienas, kad policijai nācās izmantot asaru gāzi, lai savaldītu pūli, kas iebruka veikalos. Pēdējo divu nedēļu laikā ASV pārņēmis protestu vilnis pēc lēmuma – ne-izvirzīt apsūdzības policistam, kas nošāva kādu 18 gadus vecu, neapbruņotu melnādainu jaunieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zvērinātie norādīja, ka policists rīkojies pašaizsardzības nolūkos. Tiesa gan, ne visur protesta akcijas beigušās ar vardarbību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas