ASV slaktiņa rīkotāji bijuši saistīti ar teroristiem, paziņo policija

0 komentāri

Policija paziņojusi, ka Kalifornijā, ASV, notikušās apšaudes veicēji bijuši saistīti ar teroristiem. ASV Federālais izmeklēšanas birojs atklājis, ka divi no uzbrucējiem, kas sadursmēs ar policiju tika nogalināti, kontaktējušies ar cilvēkiem, kas tiek meklēti saistībā ar terorisma uzbrukumu veikšanu vai plānošanu.

Turklāt vakar nošauto smagi bruņoto apšaudes veicēju dzīvesvietā atrastas sprāgstvielas, ieroči un lieli munīcijas krājumi. Likumsargi secinājuši, ka uzbrucēji bija plānojuši veikt vēl vienu uzbrukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neņemot vērā izmeklēšanā atklāto, FIB vēl joprojām vairās paziņot uzbrukuma nolūku un norādījuši, ka ir pāragri spriest, vai tas bija terorakts.

Jau ziņojām, ka vakar apšaudē Sanbernardīno, Kalifornijā, tika nogalināti 14 un ievainots 21 cilvēks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas