ASV Senāts palīdzēs Ukrainai ar ieroču piegādi

0 komentāri

ASV Senāts piekritis apgādāt Ukrainu ar ieročiem. Lielākā daļa palīdzības gan būs saistīta ar personāla mācībām, taču būs arī sūtījums ar ieročiem, granātām un munīciju.

Šādam nolūkam nākamajā gadā ASV valdībai atļauts tērēt 30 miljonus dolāru. Tāpat Kijevai tiks piešķirti radari un citas novērošanas tehnoloģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd Austrumukrainā ir pamiers, tomēr vēl ir pāragri teikt, ka konflikts ir beidzies – tā trešdien paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas