ASV prezidents Obama piedalīsies televīzijas izdzīvošanas šovā Aļaskā

0 komentāri

ASV prezidents Baraks Obama piekritis piedalīties televīzijas izdzīvošanas šovā, kura filmēšana ir sākusies jau šodien Aļaskā un kopumā ilgs trīs dienas.

Tas ir slavenā britu piedzīvojumu meklētāja Bēra Grilla televīzijas raidījums Running Wild, kurā slavenības ar Grillu dodas pārgājienos pa cilvēka neskartiem mežiem un kalniem, kā arī mācās dažādus izdzīvošanas paņēmienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekšējās sērijās piedalījušies arī tādi aktieri kā Bens Stillers, Čenings Tatums un Keita Vinsleta.

B. Obama ir pirmais ASV prezidents, kurš šajā šovā piedalās. Viņš piekritis piedalīties, lai runātu par klimata izmaiņu sekām.

Baraks Obama darbā un atpūtā – foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas