ASV policista bērēs likumsargi demonstratīvi pagriež muguru mēram

0 komentāri

Atvadu ceremonijā no sava bojā gājušā kolēģa vairāki simti Ņujorkas policistu demonstratīvi uzgriezuši muguras pilsētas mēram Bilam de Blasio.

Decembra nogalē tika nošauti divi policisti, kuri tobrīd sēdēja savā patruļas automašīnā Bruklinā. Svētdien, 4. janvārī, zemes klēpī guldīja vienu no viņiem. Simtiem policistu uzgriezuši muguras, kad uz lielajiem ekrāniem pie bēru nama pārraidīja pilsētas mēra uzrunu. Policisti uzskata, ka de Blasio nebija pietiekami asi reaģējis uz masveida demonstrācijām pret policistiem par melnādaino jauniešu nogalināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jānorāda, ka policistu slepkava ir 28 gadus vecais Ismails Brinslijs, un šāvieni notika demonstrāciju laikā.

Pēdējā laikā ASV policisti ir nonākuši plašās sabiedrības kritikas krustugunīs. Kritiku izraisījuši divi gadījumi, kad policisti nogalinājuši melnādainus vīriešus – pirmais bija pusaudzis Fērgusonā, bet otrs – kāds daudzbērnu tēvs Ņujorkā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas