ASV piešķirs 300 miljonus, lai stiprinātu Ukrainas aizsardzību

0 komentāri

Amerikas Savienotās Valstis piešķirs 300 miljonus dolāru Ukrainas aizsardzības stiprināšanai.

ASV prezidents Baraks Obama pieņēmis militāro izdevumu budžetu 2016. gadam. Ukrainai piešķirtā nauda paredzēta valdības spēku stiprināšanai cīņās ar prokrieviski noskaņotajiem separātistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naudu izlietos Ukrainas armijas mācībām, aizsardzībai un inventāra iegādei. No kopējās piešķirtās summas 50 miljonus dolāru iecerēts atvēlēt ieroču iegādei.

Zināms, ka ASV 600 miljonus dolāru plānots tērēt mērenās Sīrijas opozīcijas spēku mācībām, bet vēl aptuveni 700 miljonus – palīdzībai Irākas armijai cīņā ar teroristu grupējumu Daesh. Kopējais ASV militārais budžets apmērs nākamgad būs 607 miljardi dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas