ASV pauž bažas, ka Irāna un Krievija metušās uz vienu roku

0 komentāri

ASV paudušas bažas, ka cīņā ar Sīrijas nemierniekiem nolēmušas apvienoties abas prezidenta Bašara al Asada sabiedrotās valstis – Irāna un Krievija.

Vakar, 14. oktobrī, Sīrijā ieradušies tūkstošiem Irānas karavīru, lai piedalītos sauszemes operācijā pret nemierniekiem. Jaunā koalīcija raisījusi bažas ASV, kas Asadu neatbalsta un pret teroristiem cīnās neatkarīgi no Sīrijas, Krievijas un Irānas spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Amerika un viņu sabiedrotie šo notikumu pavērsienu uztver kā joku. Tieši tāpēc mūsu jaunā Irānas – Sīrijas apvienība pastiprinās sadarbību, jo gribam pierādīt, ka nejokojam,” tā paudis Irānas nacionālās drošības un ārlietu komitejas vadītājs.

Tiek ziņots, ka šī operācija paplašinātu ofensīvu pret nemierniekiem Hamas provincē netālu no robežas ar Turciju. Izskanējušas bažas, ka tas varētu saniknot Turciju, kas aktīvi cīnās pret Asada spēkiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas