ASV no cietuma izbēguši deviņi slepkavas; meklēšana – bez panākumiem

0 komentāri

Jau devīto dienu bez panākumiem ASV norit izbēgušo cietumnieku meklēšana.

Ieslodzītie cietuma sienās izurba caurumu; šķērsoja vairākus tuneļus, bet gultās salika drēbes, lai izskatās, ka tajās kāds guļ. Turklāt cietumsargiem izbēgušie atstāja zīmīti ar ironisku tekstu: “Lai jums jauka diena!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildīgās amatpersonas paralēli bīstamo slepkavu meklēšanai sākušas vērienīgu izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kurš piegādājis abiem noziedzniekiem instrumentus un palīdzējis izbēgt no ASV no visstingrāk apsargātā cietuma. Līdz šim ir izskanējusi versija par apsargu iesaistīšanos bēgšanas plānā.

Pagaidām nav ziņu, ka likumsargiem būtu izdevies iegūt pavedienus slepkavu meklēšanā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas