ASV likvidēs vairākas militārās bāzes Eiropā

0 komentāri

Amerikas Savienotās valstis (ASV) paziņojušas par ieceri slēgt 15 militārās bāzes Eiropā, galvenokārt Lielbritānijā un Portugālē.

Pentagons sacījis, ka tas ļaus ietaupīt apmēram 500 miljonus ASV dolāru gadā. Ietaupīto summu paredzēts izmantot jaunu projektu būvniecībai un infrastruktūras uzlabojumu īstenošanai, tai skaitā, Austrumeiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bāzu likvidēšana neietekmēšot ASV karavīru skaitu Eiropā.

Šobrīd ASV Eiropā izvietojušas vairāk nekā 60 tūkstošus vīru. Lielākā daļa no tiem atrodas Vācijā, Itālijā un Lielbritānijā.

Liela daļa no ASV militārajām bāzēm Eiropā palikušas kopš Aukstā kara laikiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas