ASV likumdevēji aicina Obamu apbruņot Ukrainu

0 komentāri

Grupa ASV likumdevēju Pārstāvju palātas spīkera Džona Bēnera vadībā ceturtdien aicinājuši prezidentu Baraku Obamu nosūtīt Ukrainai ieročus.

“Mēs aicinām drīzumā apstiprināt papildu pasākumus, lai atbalstītu Ukrainas centienus aizstāvēt savu suverēno teritoriju, tostarp nododot Ukrainas armijai letālas aizsardzības ieroču sistēmas,” teikts kongresmeņu vēstulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumdevēji arī mudina nepaļauties vienīgi uz Eiropas valstu diplomātiskajiem centieniem, norādot, ka Obamam jāuzņemas “Eiropas vadība, stājoties pretī šim uzbrukumam starptautiskajai kārtībai, jo citādi mūsu ārpolitika kļūs par ķīlnieci Eiropas konsensa zemākajam kopsaucējam”.

Obamas administrācija pagaidām nav pieņēmusi lēmumu par iespējamo ieroču sūtīšanu uz Ukrainu, taču vairākas augstākās aizsardzības un drošības amatpersonas jau paudušas atbalstu šādai rīcībai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas