ASV izcēlies strīds par to, kurš nogalinājis bin Ladenu

0 komentāri

Trīs gadus pēc starptautiskās teroristu organizācijas Al Qaeda līdera Osama bin Ladena nāves ASV izcēlies strīds par to, kurš īsti nogalinājis pasaulē meklētāko teroristu.

Kā zināms, 2011. gadā Al Qaeda līderis tika nošauts savā slēptuvē Pakistānā. Viņa likvidēšanas misija tika uzticēta ASV desantnieku vienībai, taču tagad nav skaidrs, kurš no viņiem raidījis liktenīgo lodi.

Viens no specvienības locekļiem, Roberts O’Nīls laikrakstam Washington Post pavēstījis, ka tieši viņš nogalinājis bin Ladenu.

Tomēr pirms diviem gadiem izdotā grāmatā viņa kolēģis Mets Bisonets uzstāj, ka bin Ladenu nogalinājis kāds cits. Raidorganizācijai BBC viņš norādījis, ka “divi dažādi cilvēki stāsta divas dažādas versijas divu dažādu iemeslu dēļ”.

Lai gan Pentagona amatpersonas nav nedz apstiprinājušas, nedz noraidījušas šos apgalvojumus, visiem vienības locekļiem izsūtītas vēstules ar aicinājumu ievērot klusēšanas zvērestu un neizpaust operācijas detaļas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas