ASV īpašo uzdevumu vienība Sīrijā likvidē vienu no Islāma valsts līderiem

0 komentāri

ASV īpašo uzdevumu vienība Sīrijas austrumos likvidējusi vienu no teroristiskā grupējuma Islāma valsts līderiem un sagūstījusi viņa sievu, sestdien paziņoja ASV aizsardzības ministrs Eštons Kārters.

Operācijā, kurā bija iesaistīti ASV īpašo uzdevumu spēki, likvidēts Islāma valsts kaujinieks Abu Sajafs, kas palīdzējis teroristu militāro operāciju vadīšanā un ekstrēmistu grupējuma organizētajā naftas kontrabandā, teikts Kārtera izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Brīdi vēlāk šīs ziņas apstiprināja arī Baltais nams, norādot, ka operācija veikta saskaņā ar prezidenta Baraka Obamas rīkojuma.
”Pagājušajā naktī pēc prezidenta norādījuma Irākā dislocētie ASV karavīri veica operāciju al Amrā Sīrijas austrumos, lai sagūstītu Islāma valsts augsta ranga līderi, kas pazīstams kā Abu Sajafs un viņa sievu Umu Sajafu,” teikts paziņojumā, kuru izplatīja Baltā nama pārstāve drošības jautājumos Bernadete Mīhena.

Operācijas laikā Sajafs iesaistījās apšaudē ar amerikāņu karavīriem un tika nogalināts. Tikmēr viņa sieva nogādāta Irākā.
Operācijas laikā atbrīvota arī kāda jazīdu jauniete, kuru teroristu pāris, domājams, turējuši kā verdzeni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas