ASV iesaka saviem pilsoņiem nedoties uz Eiropu

0 komentāri

Reaģējot uz nežēlīgajiem teroraktiem Parīzē un situāciju Beļģijā, Amerikas Savienotās Valstis (ASV) aicina savus pilsoņus izvērtēt nepieciešamību doties ceļojumos uz Eiropas valstīm.

Ceļošanas brīdinājums paliks spēkā līdz nākamā gada martam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV drošības dienesti norāda, ka teroristu grupējumi plāno uzbrukumus vairākos Eiropas un arī ASV reģionos. Tāpat ASV pastiprinājuši policijas klātbūtni vietās, kur pulcējas cilvēku masas.

Jau vēstījām, ka teroristu grupējums Daesh brīdinājis, ka visas valstis, kuras piedalās gaisa uzlidojumos Sīrijā, sagaida tāds pats liktenis kā Franciju. Teroristi paziņojuši, ka nākamais viņu mērķis būs Vašingtona.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas