ASV iedzīvotājus pārsteidz gleznainas ledus alas

0 komentāri

Kad aizsalst upes un ezeri, uz tiem mēdz pulcēties zemledus makšķernieki. Tikmēr, pieturoties aukstam laikam, Viskonsinas štatā, ASV, uz aizsalušā Augšezera pulcējas simtiem tūristu, lai aplūkotu retu dabas fenomenu – ledus alas.

Simtiem amerikāņu pagājušajās brīvdienās devās uz Augšezeru Viskonsinas ziemeļrietumos. Turpinoties aukstumam, ezers beidzot ir aizsalis, un dabas mīļotājiem ir iespēja piekļūt gleznainajām alām. Ja vasarā šeit var nokļūt tikai ar laivām, tad ziemā tikai ar kājām, ja ezers ir aizsalis. Vasarā šeit var apbrīnot smilšu sanesumus, ziemā lāsteku un prāvāku ledus gabalu radīto skaistumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā pastāvīgs sals šoziem ir iestājies tikai pēdējās nedēļās, tad ezers pilnībā ir aizsalis tikai tagad. Laikapstākļu radīto iespēju steidz izmantot gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi no kaimiņu štatiem, jo nav zināms, cik ilgi ledus uz ezera būs vēl drošs.

Pēc ilgu gadu pārtraukuma Augšezers aizsala un pāris nedēļām pērn. Saskaņā ar vietējo amatpersonu aplēsēm ledus alas apmeklēja vairāk nekā 138 tūkstoši cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas