ASV grasās pastiprināt uzbrukumus Islāma valsts teroristiem

1 komentārs

ASV jau nosūtījušas vairākas militārās lidmašīnas, kas patrulēs uz Jordānijas un Irākas robežas, kur novērojama liela teroristu grupējuma Islāma valsts aktivitāte.

Paredzams, ka tuvākajā laikā ASV nosūtīs vēl papildu militāros spēkus, lai apkarotu terorismu Irākas un Sīrijas apkaimē. ASV grasās pastiprināt uzbrukumus, veicot papildu gaisa triecienus un pat tiešus sauszemes uzbrukumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka Sīrijas krīze saasinājusies kopš septembra, kad trieciena uzlidojumus Sīrijā veic Krievija. Kremlis uzstāj, ka gaisa triecieni vērsti pret teroristu grupējuma Islāma valsts pozīcijām, bet NATO un Rietumvalstis uzskata, ka Krievijas galvenais nolūks ir atbalstīt autoritāro Sīrijas prezidenta režīmu, nevis cīnīties ar teroristiem, kā apgalvo Krievija.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Varbūt, viens no teroristiem būs piebeigts-kārta nākamam.

    28.10.2015 14:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas