ASV desantnieki pēc Porošenko lūguma apmāca Ukrainas karavīrus kaujām valsts austrumos

0 komentāri

Ukrainā jau otro dienu turpinās karavīru mācības, ko vada ASV desantnieki. Ukrainas prezidents to nosaucis par vienu no svarīgākajām Vašingtonas un Kijevas solidaritātes izpausmēm. Mācības iet kopsolī ar Porošenko plānu Ukrainā uzbūvēt jaunu armiju.

Amerikāņu desantnieki Ukrainā ieradās jau pagājušajā nedēļā, bet vietējo karavīru apmācību viņi uzsākuši vien tagad. Ceremonija par godu misijas sākumam norisinājās pie Polijas robežas, Ļvovas apgabalā, un tajā savu neslēpto sajūsmu par sabiedroto atsaucību klātienē pauda arī prezidents Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

300 amerikāņu desantnieki apmācīs trīskārt lielākus Ukrainas Nacionālās gvardes spēkus. Tie ir karavīri, kuri tiek sūtīti kaujās valsts austrumos. Tur, pretēji Minskas pamieram, sadursmes joprojām turpinās.

Iepriekš Vašingtona apsvēra Ukrainai piegādāt ieročus, taču tā vietā nolemts ukraiņus apmācīt, kā labāk apieties ar tiem, kas viņiem jau ir pieejami. ASV tā saucamajai neletālajai palīdzībai atvēlējusi 75 miljonus dolāru.

Savus padomdevējus Ukrainai norīkojušas arī Lielbritānija un Kanāda.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas