Asinspirts Turcijas galvaspilsētā! Bojāgājušo skaits sasniedz 95 cilvēkus

0 komentāri

Turcijas galvaspilsētā Ankarā vakar nogranduši divi sprādzieni, kuros dzīvību zaudējuši 95 cilvēki, bet vēl vismaz nepilni 300  guvuši ievainojumus, paziņojusi Turcijas Iekšlietu ministrija.

Uzbrukums noticis vietā, kur bija paredzēts miera gājiens, kas veltīts, lai protestētu pret valdības konfliktu ar kurdiem. Gājienu, kuram tika dots nosaukums Mieram un demokrātijai, organizēja vairākas kreiso organizācijas un parlamentā pārstāvētā Tautas demokrātiskā partija, kas ir lielākā kurdu partija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sprādzieni nogranda ap plkst. 10.00 rītā ar dažu sekunžu intervālu. Tobrīd notikuma vietā bija sākuši pulcēties cilvēki, lai piedalītos gājienā. Tiek pieļauts, ka sprādzienus organizējuši teroristi pašnāvnieki, kaut arī pasākuma vietā tobrīd atradās ievērojams daudzums policistu, kas pārbaudīja cilvēkus.

Brīdinām, ka fotoattēlos ir redzami nepatīkami skati:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas