Asiņainais terorakts nav ietekmējis dzīvi Stambulā! Tā aizvien ir tūristu iecienīta

1 komentārs

Pēc asiņainā sprādziena Stambulā Turcija aizdomās par saistību ar Islāma valsti aizturējusi 68 cilvēkus, tostarp trīs Krievijas pilsoņus. Netiek gan precizēts, vai šie cilvēki tiek apsūdzēti vakardienas terora akta pastrādāšanā. Tikmēr Stambulā, eksplozijas vietā, dzīve nav apstājusies un tā aizvien ir tūristu iecienīta.

Trīs Krievijas pilsoņu aizturēšana notika Vidusjūras piekrastes pilsētā Antaljā. Turcijas policija konfiscējusi dokumentus un kompaktdiskus, pamatojoties uz aizdomām par apsūdzēto personu saistību ar džihādistu grupējumu Islāma valsts. Krievija aizturēšanas faktu apstiprinājusi, bet neesot zināmi šo pilsoņu vārdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turcijas puse pagaidām neprecizē, vai Krievijas pilsoņi turēti aizdomās par vakardienas sprādzienu Stambulā. Atgādināsim, ka otrdien pilsētas vēsturiskajā centrā, tūristu iecienītajā Sultanahmetas laukumā, uzspridzinājās Sīrijas pilsonis, nogalinot 10, bet ievainojot 15 cilvēkus. Vairums nogalināto ir ārzemnieki. Notikušais Stambulas viesus gan nav izbiedējis.

Terora aktā tiek vainota Islāma valsts, un aizdomās par saistību ar šo džihādistu grupējumu aizvadītajā dienā visā Turcijā aizturēti 68 cilvēki.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inuta
    0

    Inuta

    Sirijas izcelsmes Saudi Arabijas pilsonis.

    13.01.2016 23:23

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas