Arvien vairāk eiropiešu pievienojas Islāma valsts karaspēkam

1 komentārs

Pieaug to eiropiešu skaits, kuri dodas karot Islāma valsts kaujinieku rindās. Vislielāko iedzīvotāju skaitu, kuri pievienojušies teroristu grupējumam, apzinājušas Francija un Beļģija.

Eiropiešu iesaistīšanās Islāma valsts kaujinieku rindās rada bažas, ka radikālie pilsoņi varētu atgriezties, lai veiktu uzbrukumus pašu mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Francijas premjerministrs Manuels Valss paziņojis, ka Sīrijā un Irākā uzturējušies vairāk nekā 860 Francijas valsts piederīgie, 471 joprojām ir tur, bet 110 ir nogalināti.

Lai cīnītos ar terorisma draudiem Francija plāno pieņemt līdz šim pretrunīgi vērtēto izlūkošanas likumu, kas varasiestādēm ļauj izsekot savus pilsoņus. Franči jauno likumu asi kritizējuši, norādot uz pārāk lielu iejaukšanos privātumā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • burka
    0

    burka

    visi dvieļgalvas dodas atpakaļ uz allāh! muslman karu..:D nevajadzēja dot eiropas pases... tad ta eiropieši! baro cik gribi vilks uz mežu kā skatās tā skatās!

    04.06.2015 19:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas