Armēnijas galvaspilsētā eksplodējis pasažieru autobuss

0 komentāri

Spēcīgs sprādziens satricinājis Armēnijas galvaspilsētu Erevānu. Eksplodējot pasažieru autobusā ievietotai bumbai, dzīvību zaudējuši vismaz divi, bet ievainoti vēl septiņi cilvēki.

Pēc sprādziena autobuss aizdedzies un no tā pāri palicis tikai karkass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sprādziens noticis dienu pēc 101. armēņu genocīda atceres gadadienas.

Pēc sprādziena notikuma vieta norobežota un izmeklēšanā iesaistīti desmitiem policistu un drošības dienestu darbinieki.

Sākotnējā izmeklēšana liecina, ka bumba, kas eksplodējusi, atradusies pie kāda pasažiera. Tiesa, šī informācija nav oficiāli apstiprināta.

Armēnijai šobrīd ir sevišķi saspīlētas attiecības ar Azerbaidžānu, kas pirms dažām nedēļām pārauga aktīvā karadarbībā Kalnu Karabahā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas