Armēnija un Azerbaidžāna sākušas konfliktēt Kalnu Karabahā

0 komentāri

Kalnu Karabahā izcēlušās kaujas – konflikta izraisīšanā viena otru apsūdz Armēnija un Azerbaidžāna.

“Visa atbildība pilnībā gulstas uz Armēniju kā agresorvalsti un okupantu,” – tā paziņojušas Azerbaidžānas amatpersonas, kuras norāda, ka pret Azerbaidžānas spēkiem tika atklāta uguns.

Turpretī Armēnija uzsver, ka uzbrukumu pirmā sāka Azerbaidžāna.

Starptautiska neatzītā Kalnu Karabaha padomju laikā bija Azerbaidžānas sastāvā. Deviņdesmito gadu sākumā tā pasludināja neatkarību, un tas veicināja kara izraisīšanos starp Azerbaidžānu un Armēniju, kurā dzīvību zaudēja aptuveni 35 tūkstoši cilvēku.

Šis armēņu apdzīvotais apgabals ir bijis iemesls strīdiem starp abām valstīm jau kopš Pirmā pasaules kara beigām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas