Ārkārtas situācija Roterdamā. Pasažiera dēļ evakuēts ātrvilciens un dzelzceļa stacija

0 komentāri

Kāds vīrietis pamatīgi pārbiedējis iedzīvotājus Nīderlandes pilsētā Roterdamā – viņa dēļ evakuēts viss ātrvilciens un vietējā dzelzceļa stacija.

Evakuācijas iemesls bija vilciena tualetē ieslēdzies vīrietis, kurš atteicies nākt ārā. Pēc izsludinātās trauksmes, speciālo uzdevumu vienībai izdevās aizdomīgo kungu aizturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti pārmeklējuši viņa mugursomu, kā arī pārliecinājušies, ka vilcienā nav spridzekļu. Vīrieša dīvainās rīcības motīvi pagaidām vēl nav noskaidroti.

Atgādinām, ka augustā bruņots vīrietis ātrvilcienā Amsterdama-Parīze sāka šaut uz pasažieriem, ievainojot divus cilvēkus. Cietušo būtu vairāk, ja ASV karavīri noziedznieku nebūtu aizturējuši.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas