Argentīnā atrasta Romā nozagta 18. gadsimta grāmata

0 komentāri

Kādā Argentīnas grāmatnīcā atrasts 18. gadsimta sējums, kas pagājušogad tika nozagts no privātas kolekcijas Romā.

1748. gada grāmatā stāstīts par Svētā Pētera bazilikas kupola vēsturi un atjaunošanu. Grāmatas pilnais nosaukums ir Memorie Istoriche Della Gran Cupola Del Tempio Vaticano, E De’ Danni Di Essa, E De’ Restoramenti Loro Divisi In Libri Cinque. Alla Santita Di Nostro Signore Papa Benedetto XIV (Vēsturiskas atmiņas par Vatikāna tempļa diženo kupolu, tā bojājumiem un atjaunošanu piecās grāmatās Viņa Svētībai pāvestam Benediktam XIV). To sarakstījis arhitektūras eksperts Džovanni Poleni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc zādzības tā tika piedāvāta internetā par 3500 ASV dolāriem (3250 eiro). Policija atrada to Buenosairesas grāmatnīcā un konfiscēja vēsturisko sējumu.

Tas bija starp 120 antīkām grāmatām, kas tika nozagtas pagājušogad. Grāmatu kopējā vērtība pārsniedza vienu miljonu eiro.

Sējums nonāks Interpola glabāšanā, kamēr Itālijas valdība pieņems dokumentus par tā atdošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas