Arestēts Mariupoles apšaudes uguns koriģētājs

0 komentāri

Ukrainas valdības spēki vēl sestdien arestējuši Mariupoles apšaudes uguns koriģētāju, un viņš šobrīd sniedz liecības, svētdien paziņoja Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Plašāka sabiedrība ar arestanta sniegtajām liecībām tiks iepazīstināta pirmdien.

“Rīt no rīta mēs publiskosim uguns koriģētāja pierādījumus, kurš strādāja, lai raķetes precīzi trāpītu dzīvojamo namu kvartālos. Lai katrs redzētu to spēku noziegumus, kas tos ir pastrādājuši,” norādīja Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uguns koriģētāju arestējuši Ukrainas Drošības dienesta darbinieki, sacīja prezidents. Viņš atzina, ka neredz alternatīvas Minskas pamiera līgumiem un, ka kauju apturēšana valsts austrumos ir Ukrainas varasiestāžu galvenā prioritāte. “Ukraina ir pārliecināta mierīga atrisinājuma piekritēja,” sacīja prezidents.

Atbilstoši Minskas līgumiem teritorijā, no kuras sestdien tika apšaudīta Mariupole, nedrīkstēja atrasties smagais bruņojums, viņš uzsvēra.

”Ukrainas artilērija likvidējusi četras iekārtas Grad, no kurām apšaudīta Mariupole,” sacīja Porošenko.

Mariupoles apšaudē ar reaktīvajām mīnmetēju iekārtām Grad, ko sestdien veica Krievijas finansētās un apbruņotās teroristu bandas, tika nogalināti 30 cilvēki, bet vairāk nekā 90 – ievainoti.

Teroristu šāviņi sestdien Mariupolē trāpīja 53 daudzstāvu namiem, 14 privātmājām, četrām skolām un trim bērnudārziem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas