Arestē vīrieti, kurš draudēja uzspridzināties pie Lietuvas prezidenta pils

0 komentāri

Viļņas tiesa apmierinājusi prokurora lūgumu uz trim mēnešiem arestēt vīrieti, kurš trešdienas pievakarē tika aizturēts par draudiem uzspridzināties pie Lietuvas prezidenta pils.

Piektdienas rītā 33 gadus vecais Viļņas iedzīvotājs tika nogādāts tiesā, kur viņam piešķīra valsts advokātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizturētais vīrietis ir psihiski nelīdzsvarots, uzsver amatpersonas. Tāpat tiek akcentēts, ka notikušais nekādā veidā nav saistīts nedz ar konkrētiem politiķiem, nedz ar politisko situāciju Lietuvā vai pasaulē. Aizturētais jau vairākkārt ārstējies, un viņam noteikts regulāri lietot medikamentus.

Vīrieša rīcības iemesli policijai vēl joprojām nav skaidri. Zināms, ka aizturētais šobrīd ir bez darba un šķīries, bet agrāk viņš ir strādājis par taksometra šoferi.

Kā ziņojām iepriekš, Lietuvas operatīvajiem dienestiem trešdienas vakarā pēc vairāk nekā divu stundu ilgas spriedzes Viļņas centrā izdevās aizturēt aptuveni 40 gadus vecu vīrieti, kas draudēja uzspridzināties pie prezidenta pils.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas