Ar steigu jāevakuē cilvēki no Tjaņdziņas eksplozijas apkārtnes, uzskata Greenpeace

0 komentāri

Vides aizstāvju organizācija Greenpeace mudinājusi Ķīnu evakuēt cilvēkus plašākā teritorijā ap noliktavu zonu Tjaņdziņas pilsētā, kur pagājušajā nedēļā nogranda vairāki sprādzieni.

Šobrīd cilvēki evakuēti trīs kilometru rādiusā, taču Greenpeace iesaka to palielināt līdz pieciem kilometriem. Vides aizstāvji bažījas par lielu ķīmisko piesārņojumu un uzskata, ka nodarītais postījums videi varētu būt daudz plašāks, nekā šobrīd Ķīnas valdība atzīst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs joprojām nezinām, kādi bīstamie materiāli noplūda un eksplodēja un kā šīs ķimikālijas reaģē viena ar otru,” saka Greenpeace pārstāvis Ēriks Lu.

Postošā sprādziena sekas:

Saskaņā ar jaunāko informāciju bojāgājušo skaits noliktavas eksplozijā Tjaņdzjiņā ir sasniedzis 112 cilvēku. Šobrīd bažas rada vēji, kas aizpūš toksisko piesārņojumu arvien tālāk, kā arī lietusgāžu tuvošanās. Lietus ķimikālijas var ieskalot augsnē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas